BRANCH MANAGER - CLUJ
WHITELAND Import Export
Cluj‑Napoca
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Cum trebuie sa fii?

  • sa ai minimum 2 ani experienta intr-o pozitie manageriala in cadrul unei companii FMCG cu foarte bune capacitati de coordonare, organizare si motivare a echipei si cu o capacitate de asumare a responsabilitatii si de luare a deciziilor la fel de bune;
  • te bazezi intotdeauna pe creativitate, esti proactiv si gasești solutii pentru orice situatie;
  • comunici cu usurinta , iar cand vine vorba de negocieri stii de la bun inceput ca sansele sunt in favoarea ta;
  • ai o personalitate puternica si siguranta de sine;
  • ai cunostinte de limba engleza la nivel conversational ;
  • ai cunostinte de utilizare a programelor Microsoft Office (Excel, PowerPoint);
  • ai permis de conducere si disponibilitate de deplasare.
  • Descrierea jobului

  • participi la elaborarea planurilor de vanzari si de dezvoltare a societatii in zona deservita; stabilesti si monitorizezi obiective individuale de vanzari;
  • te provocam sa iti atingi obiectivele lunare intr-un job flexibil si dinamic in timp ce, identifici si valorifici noi oportunitati B2B si B2C;
  • interactionezi cu persoane importante din diverse domenii, comunitati si organizatii;
  • construiesti si pui in practica planuri creative de comunicare, lansezi initiative si actiuni pentru a educa si convinge clientii;
  • contribui decisiv la pozitionarea premium a brandului
  • BENEFICII :

  • cultura organizationala, proceduri de lucru profesioniste;
  • posibilitatea de dezvoltare profesionala prin includerea in programe de training;
  • salariu competitiv, bonus in functie de performanta;
  • masina de serviciu, laptop, telefon.
  • Raportați această lucrare