Android Developer (Mid/Senior)
LSI Software
Constanța, Romania
2 zile în urmă
source : Just Join IT

Firebase (nice to have)

Java (regular)

Android SDK (regular)

Android (regular)

Do naszych zespołów poszukujemy programistów, którzy będą odpowiedzialni za rozwój i utrzymanie istniejącego projektu dla branży Retail.

Oferta skierowana jest do osób chcących brać udział w tworzeniu naszych strategicznych rozwiązań mobilnych dla klientów polskich.

Dołączając do grona doświadczonych developerów rozwiniesz swoje techniczne umiejętności, a codzienne wyzwania i praca w różnorodnych technologiach pomogą Ci stopniowo osiągać wyznaczane cele.

Twój zakres obowiązków :

  • Tworzenie, rozwój i utrzymanie aplikacji na Android SDK;
  • Czynny udział w tworzeniu oprogramowania;
  • Praca w elastycznych godzinach nad innowacyjnymi projektami.
  • Nasze wymagania :

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych;
  • Android;
  • Android SDK;
  • JSON;
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w zespołach projektowych;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.
  • Mile widziane :
  • Firebase;
  • Swift;
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Oferujemy :

  • stabilną współpracę - zatrudniamy ponad 240 pracowników, jesteśmy spółką notowaną na giełdzie,
  • Medicover Sport, prywatna opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie grupowe (PZU / Aviva),
  • różnorodność technologii, szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne, odpowiednio przystosowane pokoje projektowe, duży parking, wyjścia zespołowe, integracje, relax room, własna sala kinowa,
  • elastyczne godziny pracy, możliwość pracy : stacjonarnej / hybrydowej / zdalnej,
  • współpracę : UoP / B2B w zależności od preferencji,
  • pakiet relokacyjny przez pierwsze 6 miesięcy pracy.
  • Raportați această lucrare