electrician
Sigma Team Tehnology S.R.L.
Piteşti, Romania
6 zile în urmă
source : MyNextJob

Candidatul ideal

  • Absolvent scoală profesională / liceu profil electric, automatizări;
  • Experienţa în lucrări industriale, montaj, punere în funcţiune;
  • Abilităţi de comunicare, relaţionare, lucru în echipă, serios, conştiincios, implicat şi dornic de perfecţionare.
  • Descrierea jobului

  • Efectuarea reparațiilor și lucrărilor de mentenanță pentru echipamentele și componentele electrice și electromecanice;
  • Efectuarea reviziilor dispozitivelor și echipamentelor electrice;
  • Realizarea dispozitivelor și accesoriilor pentru mașini, conform specificațiilor / cerințelor tehnice;
  • Efectuarea lucrărilor și reparaţiilor privind instalațiile electrice şi electomecanice existente;
  • Participarea la procesul de instalare a utilajelor și echipamentelor noi, conform standardelor companiei;
  • Ţinerea în evidenţă a reparaţiilor efectuate şi a consumului de piese de schimb;
  • Participarea activă la executia sistemelor de automatizari(tablouri electrice) sisteme de actionare si accesoriilor tehnice pentru maşini unelte si sistemelor industriale.
  • Beneficii :

  • Salariu atractiv + tichete de masă;
  • Bonificatii;
  • Atmosfera de lucru placuta;
  • Bonusuri in functie de performanţă.
  • Descrierea companiei

    Companie specializata in proiectare,executie si montaj sisteme industriale angajeaza ELECTRICIENI cu experienta.

  • Doar candidatii eligibili vor fi contactati in vederea stabiliri unui interviu.
  • Raportați această lucrare