Operator Depozit Picker - Agricover Depozit Central Chiajna
AGRICOVER
Bucuresti
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

În cadrul Diviziei de Operațiuni Inputuri Agricole căutăm un Operator Depozit Picker serios, muncitor și motivat să se alăture echipei noastre.

Cerințe :

  • Experiență de minim 1 an pe o poziție similară;
  • Autorizare ISCIR;
  • Cunoștințe PC;
  • Inițiativă, responsabilitate, integritate, lucru în echipă și organizare;
  • Abilități de comunicare.
  • Raportează către : Șef Depozit

    Descrierea jobului

  • Pregătește comenzile de livrare conform instrucțiunilor primite din sistemul de gestiune, prin preluare de raft, așezare corespunzătoare pe palet, verificare, confirmare în sistem, etichetare și înfoliere automată;
  • Înregistrează în sistem cu ajutorul scannerului toți pașii pe care îi parcurge în cadrul operațiunilor;
  • Manipulează corespunzător și răspunde de integritatea bunurilor manipulate;
  • Urmărește și se asigură de realizarea indicatorilor individuali de performanță;
  • Respectă normele în vigoare cu privire la siguranța SSM și PSI, curățenia și întreținerea și anunțarea eventualelor defecțiuni;
  • Participă la operațiunile de inventariere;
  • Exploatează corespunzător utilajele din dotare, respectă normele ISCIR, anunță reviziile periodice și orice alte defecțiuni care apar în timpul activității.
  • Raportați această lucrare