Consultant Vanzari - Magazin Nike
FF GROUP ROMANIA
Bucuresti
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii medii / superioare (de preferat absolvite; avantaj studii in domeniul sportului);
  • Experienta in domeniul retail sport este un plus;
  • Persoană deschisă, pozitivă, spontană, orientată către clienţi și echipă;
  • Excelente abilităţi de comunicare şi servire clienti de top;
  • Vocabular comercial ingrijit, eticheta servire;
  • Descrierea jobului

  • Ofera clientilor o servire premium completa;
  • Propune produsele potrivite solicitarilor clientilor;
  • Ofera informatii relevante despre specificul brandurilor si a trendurilor actuale;
  • Mentine un mediu de lucru profesionist, ordonat si estetic în magazin;
  • Realizează cu acuratete receptia produselor;
  • Indeplineste corespunzator sarcinile operationale trasate;
  • Se auto-instruieste permanent si participa la traininguri specifice brandurilor;
  • Se preocupa constant de tinuta sa la magazin, inspirand un stil atletic.

    OFERTA :

    Salariu fix, tichete de masa, program in ture, full-time

    Decont transport

    Programe motivationale periodice

    Reducere la produsele comercializate

    Mediu de lucru sport / fashion premium.

    Candidatii selectati pentru interviu vor fi anuntati printr-un email informativ, transmis pe adresa de email specificata in CV.

    Raportați această lucrare