Operator Back Offfice
Open Mind
Braşov, Centru
6 zile în urmă
source : Jooble

Cautam persoane precise, minutioase, dornice de stabilitate la locul de munca, pentru pozitia de "Operator Back Office in limba romana".

Lucram din sediul din Brasov pentru un important client partener din Romania din domeniul energetic.

Oferim un loc de munca stabil, cu contract de munca pe perioada nedeterminata, un mediu de lucru placut si organizat cu toate instrumentele necesare pentru a face performanta.

Oferim si posibilitatea, pentru cei fara experienta in domeniu, de a invata totul despre acest proiect in cadrul cursului initial de pregatire.

Cerințe :

  • cunostinte avansate de calculator;
  • abilitati excelente de scriere / comunicare in limba romana;
  • atentie la detalii si capacitati de concentrare;
  • abilitatea de a acumula informatii din scurt timp;
  • persoane ambitioase, competitive, muncitoare.
  • Descrierea jobului

  • Activitatea operatorilor presupune introducerea, prelucrarea si validarea de date de apeluri si oferirea de informatii in scris clientului, relevante si corecte.
  • Beneficii :

  • training si formare continua la locul de munca;
  • mediu profesionist de lucru, colegi simpatici;
  • program de lucru full time;
  • posibilitatea de a avansa si a se dezvolta in cariera;
  • contract de munca pe perioada nedeterminata, conditii de munca stabile;
  • pachet salarial compus din : salariu fix cu posibilitate de crestere, plus bonuri;
  • teambuilding-uri (de 2-3 ori pe an).
  • Pe jobssup.com aplici în 10 secunde, fără înregistrare!

    Raportați această lucrare