Analist bancar Compensare electronica
LIBRA BANK
BUCURESTI ,Romania
10 zile în urmă
source : wowjob

Responsabilitati

  • Procesarea instrumentelor de debit PaidIN & PaidOut;
  • Tinerea evidentei documentelor electronice aferente ariei sale de responsabilitati;
  • Verificare si reconciliere plati si incasari instrumente debit;
  • Accesare CIP BNR in vederea efectuarii platilor.
  • Candidatul ideal

  • Experienta in activitatea de compensare / procesare instrumente de debit;
  • Bune cunostinte de operare PC si viteza de operare (Windows,Word, Excell, Outlook, E-mail);
  • Abilitati de lucru in echipa, comunicativa;
  • Rezistenta la stres si atentie la detalii;
  • Persoana organizata, responsabila, obisnuita sa lucreze cu termene limita.
  • OFERTA

    Misiunea noastră este să oferim cele mai potrivite soluţii financiare pentru specialiştii din segmentul profesiunilor liberale şi pentru antreprenorii din segmentul firmelor mici şi mijlocii.

    Mizăm pe specializare şi ne propunem să fim recunoscuţi drept banca ce oferă cele mai rapide răspunsuri clienţilor.

    LIBRA BANK respectă şi urmează valorile pe care şi le-a stabilit.

    Resursa noastră cea mai importantă sunt oamenii ambiţioşi care lucrează aici şi care imprimă aceste valori băncii.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite