Inginer ofertare instalatii termice si sanitare Timisoara
TECHNOVA INVEST
Timisoara
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • experienta in domeniul instalatiilor termice, sanitare si HVAC constituie un avantaj;
  • studii superioare finalizate, preferabil in domeniul tehnic ;
  • experienta in domeniul vanzarilor;
  • abilitati comerciale;
  • gandire si capacitate de analiza si selectie;
  • persoana pozitiva, dinamica, spontana, ordonata;
  • cunostinte de operare PC.
  • Descrierea jobului

  • realizeaza oferta tehnica si comerciala;
  • comunica cu departamentul de vanzari sau direct cu clientul pentru eliminarea neintelegerilor referitoare la cerintele clientului;
  • colecteaza informatii necesare unei cotatii corespunzatoare;
  • examineaza proiectul d.pd.v tehnic si solicita informatii suplimentare (daca este cazul);
  • mentine si dezvolta relatia directa cu clientii, in vederea obtinerii de comenzi pt. produse din portofoliul companiei;
  • BENEFICII :

  • pachet salarial motivant ( salar fix + bonus in functie de realizari),
  • mediu de lucru placut, stimulativ,
  • posibilitati de dezvoltare profesionala prin training-uri de specialitate.
  • telefon, laptop.
  • Raportați această lucrare