Muncitori in productie-Zalau, Salaj
Michelin Romania
Zalau
‎în urmă cu 7 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Absolvent liceu cu profil tehnic / scoala profesionala(minim 10 clase) ;
  • Disponibilitate pentru a lucra 3 schimburi, in flux continuu;
  • Rezistenta la efort fizic sustinut,dexteritate,indemanare;
  • Disponibilitate de a efectua sarcini repetitive;
  • Orientare spre obținerea de rezultate și lucru în echipă;
  • Cunostinte dе utilizare a calculatorului (nivel incepator) reprezinta avantaj;
  • Descrierea jobului

  • Verificarea utilajelor de productie si a elementelor de siguranta pentru a se asigura ca acestea sunt in parametrii optimi de functionare;
  • Deservirea utilajului de productie pentru a asigura functionarea continua a acestuia pe toata durata schimbului sau in vederea realizarii volumelor planificate si atingerii indicatorului de calitate stabilit;
  • Raportarea catre superiorul direct, a problemelor de natura organizatorica, de siguranta sau sanatate aparute in timpul procesului de productie.
  • Beneficii :

  • Proces continuu de training si dezvoltare personala si profesionala;
  • Plan de cariera;
  • Tichete de masă și reducere / subventie pentru masa de prânz;
  • Deducerea parțială a costurilor de vacanță și de transport;
  • O structură multinațională în care poți construi o carieră (în domeniul tehnic și managerial);
  • Salarii competitive (bazate pe performanță) și beneficii;
  • Stabilitate.

    Raportați această lucrare