.NET / .NET Core Developer
COMPENT.IO
Constanța, Romania
6 zile în urmă
source : Just Join IT

ASP.NET MVC (junior)

  • NET C# (junior)
  • NET Core (junior)
  • English (regular)

    COMPENT.IO to młody dynamiczny software-house założony przez doświadczonych programistów i menadżerów IT. Realizujemy projekty w metodykach zwinnych lub hybrydowych, stosujemy nowoczesne narzędzia.

    Poszukujemy interesujących projektów, które będą stanowiły inspirujące wyzwania i sprzyjały rozwojowi całego Zespołu.

    Chcemy czuć się dobrze w zgranym zespole, chcemy by praca sprawiała nam przyjemność!

    www.compent.io

    Zrealizowaliśmy wiele ciekawych projektów budowy oprogramowania dla polskich i zagranicznych firm, w tym sektora finansowego, firm sektora paliwowo-energetycznego, świadczących usługi publiczne, startupów, firm dystrybucyjno-handlowych oraz firm-liderów swoich branż.

    Przed nami kilka kolejnych ciekawych projektów, dlatego chcemy wzmocnić nasz zespół deweloperski .NET .

    Poszukujemy do długofalowej współpracy programistów (programistek) :

  • NET / .NET Core Developer
  • Opis stanowiska :

    projektowanie i implementacja aplikacji dedykowanych potrzebom Klientów,

    rozwój i ulepszanie rozwiązań, w tym wzbogacanie funkcjonalności rozwiązań, doskonalenie technologii i architektury,

    udział w formułowaniu kierunków rozwoju produktów oraz identyfikowanie ciekawych obszarów rozwoju zawodowego Zespołu.

    Wymagania :

    min 1-2 letnie doświadczenie zawodowe w tworzeniu oprogramowania z użyciem .NET,

    umiejętność tworzenia oprogramowania w architekturze klient-serwer,

    podstawowa znajomość wzorców projektowych OOP i umiejętność ich wykorzystania,

    umiejętność pracy w zespole, praktyczna znajomość GIT.

    Mile widziane :

    znajomość architektury mikroserwisów czy rozwiązań cloud'owych,

    znajomość dodatkowych frameworków .NET

    znajomość baz danych i SQL,

    mile widziane doświadczenie z innymi językami programowania lub zagadnień frontend'owych,

    język polski (ew.ukraiński) oraz język angielski (na poziomie rozumienia dokumentacji czy przydziału i raportowania zadań).

    Oferujemy :

    atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczeń i kompetencji,

    stałą współpracę na bazie kontraktu lub umowy,

    możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji, wybór ścieżek rozwoju zbieżnych z zainteresowaniami,

    dostęp do platformy szkoleniowej,

    bardzo fajne, bezpośrednie relacje i wzorową atmosferę w Zespole,

    elastyczne godziny pracy, brak zbędnych formalizmów i dziwnych korpo-zasad,

    praca w naszym biurze w Warszawie blisko metra lub możliwość w pełni pracy zdalnej,

    dodatkowe benefity udostępnione w zależności od zainteresowań i aktualnej sytuacji pandemicznej

    Raportați această lucrare