REPREZENTANT VANZARI FARMACII BISTRITA
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA SRL
Beclean
acum 1 minut
source : EJOBS GROUP

Despre Tine

Iti place sa relationezi, iti planifici eficient activitatea si te organizezi independent, insa actionezi in conformitate cu regulile si politicile companiei.

In identificarea nevoilor clientilor si in raportul 80%-20% esti 20 %, adica cel care vorbeste mai putin si asculta mai mult.

Scopul tau este sa gasesti solutii personalizate, in functie de client si sa oferi consiliere de business. Daca te-ai regasit in aceasta descriere avem un job care s-ar putea sa ti se potriveasca!

Cunostinte si Calificari necesare

  • Studii superioare finalizate;
  • Cunostinte pachet Office nivel mediu;
  • Permis de conducere categoria B.

    Experienta Ta De Munca

    Experienta anterioara in vanzari B2B de minimum 1 - 2 ani.

    Descrierea jobului

    Responsabilitatile tale

  • Dezvolti relatia cu clientii companiei, adica farmacii independente;
  • Realizezi vizite la clienti, identifici corect nevoile si asteptarile acestora si le prezinti produsle / serviciile cele mai apropiate nevoilor lor;
  • Realizezi ofertele comerciale personalizate;
  • Te asiguri de indeplinirea targetului individual, dar si de cel al echipei;
  • Raportezi periodic catre superiorul direct rezultatele obtinute, dar si situatiile intalnite in activitatea ta zilnica.

    Beneficii

  • Salariu fix + comision din vanzari;
  • Bonusuri de performanta;
  • Training si cursuri de specializare;
  • Team-building-uri;
  • Asigurare de sanatate / abonament la o clinica privata.

    Raportați această lucrare