Logistian gestiune flux
Adecco
Arad, Arad, Romania
3 zile în urmă

Adecco Resurse Umane recruteaza - pentru clientul sau din Arad (companie producatoare de componente metalice) - un logistian gestiune flux :

Responsabilitati :

  • Analiza, optimizarea si aprovizionarea necesarului de materiale;
  • Gestionarea transporturilor si livrarilor la nivel de serviciu externalizat;
  • Asigurarea planificarii corecte a planurilor de livrare;
  • Mentinerea relatiilor de colaborare cu partenerii;
  • Urmarirea livrarilor si gestiunea intarzierilor;
  • Urmarirea stocurilor si a procesului de aprovizionare a noilor proiecte dezvoltate;
  • Planificarea si realizarea aprovizionarii;
  • Intocmirea de rapoarte si analize conform activitatii;
  • Cerinte :

  • Studii superioare absolvite cu diploma de licenta;
  • Cunostinte foarte bune de gestiune a stocurilor;
  • Cunostinte foarte bune despre lantul logistic de aprovizionare;
  • Cunostinte foarte bune de operare PC (pachetul Office Excel la nivel avansat);
  • Cunostinte foarte bune de limba engleza : scris / vorbit;
  • Capacitate de organizare si asimilare rapida a informatiilor;
  • Persoană dinamică, analitica, organizată, perspicace si responsabila;
  • Beneficii :

  • Pachet salarial motivant - negociabil in urma interviului;
  • Tichete de masa in valoare de 15 lei;
  • Bonus de performanta semestrial;
  • Decontarea transportului pana in limita sumei de 200 lei / luna;
  • Sansa de a te dezvolta profesional in cadrul unei companii de renume;
  • Posibilitatea de a face parte dintr-o echipa unita si profesionista;
  • Aplică