OPERATOR BERAR - LINIA DE ÎMBUTELIERE BERE
URSUS BREWERIES S.A.
Timisoara
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

CERINȚE

  • Studii medii / profesionale;
  • Cunoștințe minime dе operare pe calculator;
  • Disponibilitate dе a lucra în 3 schimburi / tură continuă;
  • Viteză dе reacție;
  • Atenție distributivă;
  • Dorință dе învățare și specializare la locul dе muncă;
  • Abilități dе comunicare;
  • Abilitatea dе a lucra în echipă.
  • RESPONSABILITĂȚI :

  • Realizează procesul de îmbuteliere bere utilizând echipamente automatizate;
  • Monitorizează diferite etape în procesul de îmbuteliere pеntru а asigura continuitatea acestuia fără întreruperi;
  • Efectuează analize de control în diferite etape ale procesului de îmbuteliere, conform standardelor de calitate;
  • Aplică și menține standardele de curațenie si igienă;
  • Aprovizionează echipamentele cu materialele necesare;
  • Depozitează deșeurile în mod selectiv;
  • Înregistrează date în fișe tehnologice si rapoarte de productie;
  • Participă împreună cu echipa de Îmbuteliere Bere la rezolvarea problemelor și deviațiilor.
  • PACHET OFERIT :

  • contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
  • servicii medicale suplimentare, asigurare medicala, de viata si invaliditate;
  • salariu motivant și majorări salariale periodice în funcție de dperformanță și competențe;
  • bonus de performanță după prima lună de angajare;
  • primă de vacanță, primă de Paști și primă de Crăciun;
  • ore suplimentare plătite dublu;
  • ore de noapte plătite cu spor de 25%;
  • spor de tura continua de 17% aplicat la total venit brut realizat lunar
  • tichete de masă în valoare de 15 lei / zi lucrată;
  • tichete cadou de Paști, 15 august și Crăciun;
  • bonusuri pentru evenimente în familie;
  • cotă de bere lunară.
  • PRELUCRAREA DATELOR CU CARACTER PERSONAL :

    Pentru mai multe informații legate de modul în care compania Ursus Breweries prelucrează datele cu caracter personal, accesează Nota de informare cu privire la prelucrarea datelor personale ale candidaților .

    Link : https : / / ursus-breweries.ro / uploads / Nota de informare cu privire la prelucrarea datelor.pdf

    Raportați această lucrare