Consultant Fonduri Europene
Idys Project S.R.L.
Craiova, Romania
1 zi în urmă
source : MyNextJob
  • Candidatul ideal : - Studii superioare finalizate : diploma de licenta / master in domeniul economic / managementul afacerilor / studii europene - Certificate sau calificari in domeniu (constituie un avantaj) - Minim 1 an experienta in scrierea si implementarea proiectelor din fonduri europene nerambursabile - Cunostinte de operare PC (Word, Excel) Cerinte privind competentele candidatului : - Relationare cu clientii si negociere - Atentie la detalii - Bun organizator - Capacitate de analiza si sinteza - Proactivitate - Capacitatea de a lucra organizat cu termene limita;
  • Orientarea spre rezultate si dorinta de perfectionare in domeniul consultantei in management; - Abilitati de comunicare si organizare;
  • Spirit de echipa, deschidere spre schimbare; - Corectitudine, flexibilitate, perseverenţă; - Punctualitate; - Capacitate de asimilare informatii noi intr-un timp cat mai scurt.
  • Descrierea jobului

  • Responsabilitati : - Intocmirea documentatiei necesare obtinerii fondurilor nerambursabile : planul de afacere, studiul de marketing, formularul cererii de finantare, anexe, declaratii si alte documente prevăzute în ghidul solicitantului;
  • Consilierea clienţilor privind accesarea de fonduri ce corespund nevoilor acestora; - Evaluarea criteriilor privind respectarea condiţiilor de eligibilitate;
  • Informarea clientilor si sprijinirea in alcatuirea unui dosar complet si corect (verificare documente). Analiza criteriilor de selectie si eligibilitate.
  • Oferta (bonusuri, beneficii) : - Lucrul intr-un mediu competitiv; - Salariu atractiv. Va fi negociat la interviu; - Bonusuri de performanta.

    Raportați această lucrare