Operator pariuri sportive - Timisoara
Fly Point Ro Srl
Timisoara, Romania
33 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

  • supravegheaza sala de jocuri,
  • prezinta clientilor modul de functionare al aparatelor si explica regulile de joc,
  • efectueaza operatiunile de plati si incasari de la si catre client,
  • raporteaza sefului ierarhic neregulile aparute in sala de jocuri,
  • intocmeste actele necesare pentru evidenta casieriei,
  • creeaza si mentine relatia cu clientii in scopul atingerii obiectivelor de vanzare si incasare
  • Cerinte

  • persoana serioasa, cu simt de raspundere,
  • persoana echilibrata,responsabila, energica si constiincioasa,
  • loialitate, corectitudine si seriozitate,
  • sa nu ai cazier judiciar patat,
  • persoana descurcareata si sa te adaptezi mediului de lucru,
  • o buna comunicare interumana,
  • cunostinte de operare PC
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

  • training de specialitate platit la sediul central (nu cerem experienta in domeniu),
  • salariu atractiv,
  • program de lucru flexibil,
  • carte de munca si asigurare medicala Medicover,
  • bonuri de masa,
  • prime sarbatori,
  • bonus zi de nastere,
  • posibilitatea reala de avansare in cadrul firmei
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite