Customer Service Representative - ITALIAN - BRASOV sau SIBIU
Majorel
Sibiu
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Abilitati excelente de comunicare orala si scrisa in Italiana
  • Cunostinte minime in sistemul de operare Windows si Android (constituie un avantaj)
  • Orientare tehnica si capacitate analitica in rezolvarea problemelor
  • Excelente aptitudini de comunicare si relationare cu clientii
  • Student sau absolvent facultate cu profil limbi straine sau profil tehnic (constituie un avantaj)
  • Spirit de lucru in echipa
  • Descrierea jobului

  • Sa ofere suport clientilor prin telefon / e-mail
  • Sa diagnosticheze si sa rezolve probleme de software ale clientilor
  • Sa monitorizeze dosarele aflate in curs de rezolvare si sa contacteze clientul la nevoie
  • Sa testeze produsele aflate in posesie si sa ofere solutii clientilor
  • Sa identifice si sa escaleze situatiile urgente care cer o rezolvare imediata
  • Sa acumuleze cu usurinta informatiile software noi aparute
  • Sa comunice in mod curent cu Team Leader-ul si Coach-ul echipei
  • Respectarea regulilor si procedurilor companiei privind standardele de securitate si protectie a datelor
  • Oferta noastră :

  • Recompense atractive și bonusuri suplimentare bazate pe performanță
  • Bonusuri fixe anuale
  • Bonusuri de recomandare
  • Asigurare medicală privată și prețuri reduse pentru persoanele aflate în întreținerea angajatului
  • Diverse discount-uri la săli de fitness și alte activități recreative
  • Diverse discount-uri la parteneri
  • Sănătate și nutriție : masaj la birou și fruit days
  • Sprijin la nașterea unui copil, sub forma unui bonus
  • Acces la bibliotecă online pentru cititorii pasionați
  • Acces la platforma noastră de e-learning
  • Mediu de lucru multicultural și entuziast
  • Posibilități de dezvoltare profesională
  • Raportați această lucrare