Tehnician mentenanta plotter
SC Cottontex Lugoj SRL
Lugoj
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • cunoştinţe medii de electronică, mecanică şi electrică;
  • disponibilitate de a lucra în schimburi;
  • abilităţi de lucru în echipă;
  • responsabilitate şi orientare spre calitate;
  • cunoştinţe medii de limba engleză.
  • Descrierea jobului

  • detectarea defectelor şi remedierea acestora în cel mai scurt timp;
  • mentenanţă corectivă pentru echipamentele din aria de producţie (plottere Epson si Roland);
  • reducere cantitate rebuturi si timp mort echipamente;
  • identificarea cauzelor defectelor şi propunere de soluţii;
  • reprezinta avantaj cunostintele de citire a schemelor electrice / electronice
  • tichete de masă;
  • spor pentru orele suplimentare;
  • mediu de lucru la standarde internaţionale;
  • stabilitate.
  • Raportați această lucrare