Agent de vânzări in Ploiesti
SC PREMIUM HOME SISTEM SRL
Ploiesti
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Persoana sociabila;
  • Persoana deschisa sa invete lucruri noi;
  • Persoana care are nevoie de un job full time;
  • Persoana optimista si care face lucrurile cu pasiune;
  • Abilitati excelente de comunicare si o atitudine orientata spre client;
  • Capacitate de asimilare rapida, initiativa si amabilitate;
  • Punctualitate, responsabilitate;
  • Auto-motivat, orientat spre rezultate;
  • Permis de conducere obligatoriu;
  • Descrierea jobului

  • Prezentarea produselor noastre si promovarea imaginii companiei catre clienti;
  • Sustinerea Sales-Manager-ului in procesul de vanzare;
  • Implementarea strategiei de vanzare si urmarirea fidelizarii clientilor;
  • Mentinerea relatiilor cu clientii si cu potentialii clienti;
  • Promovarea si prezentarea produsului
  • Beneficii :

  • Sansa de a avansa pe baza rezultatelor proprii;
  • Pachet salarial motivant, raportat la realizarile efectuate (se poate ajunge la valori de peste 1.000 Euro,in functie de performantele si seriozitatea agentului de vanzari);
  • Program flexibil, independenta in organizarea muncii;
  • Atmosferă placută de lucru intr-o echipa tanără, dinamică si ambiţioasă, in plina expansiune;
  • Oportunitatea de te dezvolta personal prin traininguri de specialitate si seminarii;
  • Calatorii in diferite tari;
  • Raportați această lucrare