Asistent manager
Quick Smart City
Cluj-Napoca, Romania
44 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

  • Organizeaza intalnirile interne si externe;
  • Efectueaza programarea intalnirilor, conform solicitarilor primite;
  • Mentine o relatie de cooperare cu toti colegii din celelalte departamente, transmite si urmareste finalizarea prioritatilor fixate de manager in cadrul companiei;
  • Da dovada de discretie si loialitate;
  • Elaboreaza si redacteaza e-mail-uri, documente, rapoarte, in limba romana si engleza;
  • Realizeaza primirea, sortarea si distribuirea corespondentei;
  • Organizeaza si indosariaza documente;
  • Realizeaza preluarea si directionarea apelurilor telefonice;
  • Participa la organizarea evenimentelor din cadrul firmei;
  • Gestioneaza rezervarile de calatorie ale managementului si ale partenerilor externi, daca si cand este cazul (hotel, transport, etc.);
  • Gestioneaza si urmareste comenzile partenerilor interi si externi

    Transmite documente prin posta, fax, corespondenta electronica, etc., precum si alte atributii specifice postului.

    Cerinte

  • Experienta de minim 1 ani intr-un post similar;
  • Cunoasterea limbii engleze - scris si vorbit;
  • Excelenta capacitate de organizare si comunicare;
  • Persoana atenta la detalii, multi-tasking, capabila sa respecte termene limita si care da dovada de respect fata de informatiile cu caracter confidential;
  • Bune cunostinte de utilizare a calculatorului - Microsoft Office (Excel, Word, Power Point);
  • Studii superioare finalizate - constituie avantaj.

    Oferta (bonusuri, beneficii)

    Salariu fix plus bonusuri de performanta lunare.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite