PROIECTANT MOBILIER
Alca Print S.R.L.
Iasi
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Cunostinte bune de operare PC si programe de proiectare specifice

Persoana organizata si atenta la detalii

Abilitati de comunicare si prezentare

Experienta in proiectarea mobilierului reprezinta un real avantaj

Descriere job :

Realizarea masuratorilor in locatia clientului

Intelegerea proiectelor si gasirea solutiilor tehnice optime in conformitate cu cerintele clientilor

Intocmirea proiectelor de executie in vederea lansarii in fabricatie

Intocmirea consumului de materiale

Descrierea jobului

Raportați această lucrare