Instalator / Mecanic
ISS Facility Services
Romania
11 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Absolvent de invatamant mediu / scoala profesionala

Experienta relevanta de minim 3 ani in montarea, repararea si intretinerea instalatiilor sanitare.

Studii / certificari instalator sau mecanic

Punctual, rapid, priceput.

Descrierea jobului

Participa la lucrari de interventii si intretinere conform solicitarilor

Intretine si repara instalatii sanitare

Cunostinte si experienta in domeniul mecanic

Beneficii :

  • Salariu motivant
  • Transport asigurat
  • Bonuri de masa
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite