AGENT VANZARI
Interlink Computer Shop
Bucuresti
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Ești PASIONAT de tehnologie?

Iți dorești sa ai SUCCES? Iți dorești o CARIERA?

Interlink Group caută INVINGATORI pentru echipa sa!

Responsabilități

  • Asigura vânzarea produselor si serviciilor oferite de către companie;
  • Oferă informații despre caracteristicile tehnice si modul de folosire ale produselor;
  • Oferă clienților consultanta in alegerea produselor in acord cu nevoile acestora;
  • Realizarea target-ului lunar de vânzări;
  • Servirea clienților într-o maniera prompta si politicoasa;
  • Arata empatie fata de clientii firmei
  • Creste numarul de clienti noi si mareste valoare vanzarilor pe clientii din portofoliu
  • Recupereaza soldurile ramase in urma vanzarii
  • Cerrinte :

  • Studii medii / superioare
  • Aptitudini de comunicare / relaționare cu clienții
  • Abilitați de lucru in echipa
  • Cunoștințe operare PC
  • Pasiune pentru munca cu clienții
  • Inițiativa si atitudine pozitiva
  • Flexibilitate si spirit de echipa
  • Cunoasterea limbii engleze cel putin la nivel mediu
  • Ce oferim :

  • Oportunitatea de a lucra intr-un mediu competitiv si profesionist si de dezvoltare profesionala
  • Salariu fix si comision din Vanzari
  • Raportați această lucrare