Muncitor necalificat, in tamplarie
Sc Wood Fusion AM Srl
Targu Jiu, Romania
5 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Cine suntem si ce ne dorim de la tine?

Wood Fusion AM SRL este o companie privata, specializata in productia de ferestre, usi de interior / exterior, scari si terase din lemn stratificat, care a luat nastere din dorinta de a duce mai departe mestesugul tamplariei si arta de a realiza obiecte de mobilier din lemn.

Fiecare lucrare realizata are propria poveste, in care se imbina dorinta clientului cu spiritul creativ al artistului astfel incat rezultatul este un produs unicat.

Experienta nu este obligatorie, insa pentru a satisfice cat mai bine nevoile clientului si a realiza produse care sa ne reprezinte cautam adaptabilitate, seriozitate, implicare si dorinta de invatare.

Spiritul de echipa si disponibilitatea de colaborare pe termen lung sunt cerinte obligatorii

Cerinte

Alaturi de o echipa mica, dar tanara si energica la Wood Fusion AM vei gasi mediul perfect pentru a deprinde o meserie minunata si a obtine, in timp, o calificare in domeniu.

Ce vei invata alaturi de noi?

  • sa interpretezi si sa executi o lucrare, in functie de proiect si cerintele clientului
  • sa executi corect masuratorile
  • cum se realizeaza manipularea si tratarea profesionala a materiilor prime
  • cum se realizeaza taierea pieselor la marimea si forma exacta
  • cum se realizeaza asamblarea pieselor
  • cum se realizeaza montarea feroneriei in piesa de tamplarie conform proiect
  • cum se realizeaza premontarea si montarea corecta a tamplariei
  • cum se folosesc correct si sigur instrumentele de lucru si utilajele.
  • cum se realizeaza repararea / reconditionarea tamplariei
  • cum se executa finisajele, slefuirea, chituirea pieselor de tamplarie
  • cum se realizeaza vopsirea, baituirea, lacuirea pieselor
  • cum se realizeaza ambalarea tamplariei pentru transport
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

    Ce beneficii poti avea?

  • Vei avea acces la toate informatiile de care vei avea nevoie,
  • Vei lucra in echipa si vei fi ajutat si sustinut de catre colegi
  • Program de lucru de luni pana vineri, de la ora 9 : 00 la 17 : 00. Iar daca uneori va fi nevoie sa ne ajuti cu ore suplimentare, vei fi remunerat conform legii.
  • Contract de munca pe durata nedeterminata, dupa perioada legala de proba.
  • Salariu motivant, cu posibilitatea reala de promovare in functie de abilitati si cunostinte
  • Alte beneficii de care vei afla la interviu
  • Aplică