Consilier Vanzari Magazin TELEKOM ILFOV,BUCURESTI,PLOIESTI
Cemado Trade International
Ploiesti
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • sa fie o persoana serioasa, responsabila, onesta
  • sa abordeze cu deschidere si intelegere clientii
  • sa detina cunostinte minime de calculator, sa fie pasionat de tehnologie si de o cariera in vanzari
  • sa detina abilitati de comunicare dezvoltate, dinamism, rezistenta la stres
  • experienta in vanzari de minim 1 an constituie un avantaj
  • Descrierea jobului

  • sa promoveze si sa vanda produsele / serviciile oferite de companie prin reteaua de magazine, catre clienti, respectand politicile si standardele companiei
  • sa consilieze clientul si sa ii ofere solutia potrivita nevoilor sale
  • sa aiba atitudine pozitiva, deschisa si orientata spre client pentru a obtine obiectivele vanzarii
  • sa transmita clientilor incredere in calitatea produselor si serviciilor companiei
  • sa respecte procedurile de organizare si tehnicile de vanzare ale companiei
  • sa urmareasca obiectivele lunare si sa lucreze in echipa
  • sa factureze, sa incaseze si inregistreze platile in sistemele interne, cu scopul de a contribui la buna functionare a activitatii de casierie
  • sa utilizeze casa de marcat si sa lucreze cu banii
  • Beneficii :

    Venituri in functie de performanta ta (salariu fix si comision motivant), completat de un pachet de beneficii flexibil si atractiv(tichete de masa, tichete cadou, abonament servicii medicale)

  • Traininguri pentru produse si servicii Telekom si de relationare cu clientii
  • Dezvoltarea abilitatilor si competentelor personale care te vor ajuta in cariera ta viitoare
  • Raportați această lucrare