SENIOR SALES REPRESENTATIVE
Waterpia
Cluj Napoca
18 zile în urmă
source : wowjob

DESCRIERE JOB

La Fantana, lider national in servicii de distributie a apei prin sistemul watercooler, cauta persoane motivante si responsabile pentru dezvoltarea echipei de colaboratori a Diviziei de Vanzari, pentru orasele :

BUCURESTI, SUCEAVA, BACAU, IASI, BUZAU, BRAILA, GALATI, CONSTANTA, PITESTI, PLOIESTI, CRAIOVA, SIBIU, BRASOV, TIMISOARA si CLUJ.

Responsabilitati specifice :

  • promoveaza serviciile La Fantana in zona de acoperire
  • prospecteaza zona de acoperire in vederea dezvoltarii portofoliului de clienti persoane fizice
  • mentine o relatie profesionala apropiata cu clientii, in conformitate cu cerintele companiei
  • CERINTE

  • minim 2 ani experienta in vanzarea de servicii ( servicii bancare, telefonie, asigurari etc.)
  • capacitate de asimilare rapida cu respectarea termenelor limita
  • persoana cu initiative, dinamica, adaptabila defasurarii activitatii individual
  • OFERTA

    Compania ofera posibilitatea de dezvoltare profesionala intr-o divizie de vanzari in plina ascensiune, alaturi de un colectiv tanar si dinamic.

    OBSERVATII

    Daca va considerati candidatul potrivit, va rugam sa trimiteti Curriculum Vitae, la adresa de e-mail : hr lafantana.ro.

    Toate aplicatiile vor fi confidentiale. Numai candidatii selectati vor fi contactati pentru interviu.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite