Lucrator Receptie Marfa - Chitila
APT RESOURCES & SERVICES SRL
Bucuresti
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Experienta pe un post similar constituie un avantaj;
  • Abilitati de comunicare si lucru in echipa;
  • Persoana dinamica, flexibila ;
  • Cunostinte PC / cunostinte de Oracle-este un plus
  • Descrierea jobului

  • Manipularea fizica a echipamentelor receptionate;
  • Verificarea calitativa si cantitativa a echipamentelor;
  • Sortarea echipamentelor pe categorii si standardizarea acestora;
  • Beneficii :

  • Program Luni- Vineri 07 : 30- 16;
  • Transport decontat;
  • Mediu de lucru foarte placut;
  • Bonuri de masa 15 lei / zi lucrata;
  • Prime de sarbatori;
  • Raportați această lucrare