Sofer distributie
Adecco
Iași, Iasi, Romania
5 zile în urmă

Adecco Resurse Umane angajează pentru unul dintre clienții săi, șofer distribuție.

Cerințe :

  • Permis de conducere categoria B cu vechime de minimum 2 ani;
  • Abilități de comunicare și negociere;
  • Spirit de organizare;
  • Fără antecedente penale;
  • Orientare către cosumator.
  • Responsabilități :

  • Atingerea obiectivele de distributie din punct de vedere al acoperirii teritoriului;
  • Gestionarea mărfii și a banilor încasați de la clienți în conformitate cu legile în vigoare și cu politicile companiei;
  • Completarea corectă a actelor și documentelor de plată în conformitate cu reglementările în vigoare;
  • Emite facturi comerciale, incaseaza bani si ii depune la sfarsitul fiecarei zile;
  • Sa stabileasca relatii bune cu clientii, dezvoltate pe respect reciproc și încredere.
  • Beneficii :

  • Salariu motivant;
  • Tichete de masa : 15 lei / zi;
  • Asigurare medicală privată;
  • Bonusuri de sărbători și de vacanță.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite