ECONOMIST
HOLDMANN
Iasi
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Daca esti o persoana motivata, dinamica, proactiva si privesti proiectele ca pe o provocare si oportunitate dе dezvoltare, esti partenerul ideal!

Te-ar ajuta si ne-am bucura daca ai avea :

  • studii superioare in domeniul economic,
  • experienta in activitatea financiar-contabila (minim 3 ani ),
  • bune cunostinte de utilizare MS Office (Excel, Word),
  • cunoasterea unui soft de contabilitate (WinMentor / Nexus),
  • cunostinte limba engleza (nivel mediu),
  • abilitati de planificare si organizare,
  • persoana dinamica, orientata spre rezultat,
  • flexibilitate, excelente abilitati de comunicare si interrelationare,
  • rezistență la stres, multitasking, disponibilitate pentru proiecte noi.
  • Descrierea jobului

  • intocmire diverse documente contabile primare (facturi ,avize ,deconturi),
  • inregistrari contabile primare ( facturi furnizori interni,externi ,etc),
  • monitorizarea platilor si incasarilor,
  • asigurarea relatiei cu banca,
  • relationarea cu serviciul de contabilitate externalizat primirea la timp si corect a documentelor contabile solicitate,
  • monitorizarea stocurilor,
  • intocmire rapoarte rapoarte financiare,
  • urmarirea si asigurarea cash-flow-ului.
  • Beneficii

  • mediu de lucru dinamic, digital, antrenant, intr-un domeniu in plina dezvoltare
  • pachet salarial motivant
  • Raportați această lucrare