Coordonator Specialist Digital Marketing
VUV Trading Ltd
Cluj‑Napoca
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Coordonator Specialist Digital Marketing :

Candidatul Ideal ar trebui sa indeplineasca urmatoarele cerinte :

  • Cunostinte avansate de limba engleza
  • Experienta de minim 5 ani in domeniu Marketing Retail Online / Digital Marketing ( SEO / key words / google analytics, Advanced Social Media Campaigns ( Facebook / Instagram / Tik Tok / Pinterest ), Google Adwords, Google Shopping, Marketing Database and Email Marketing ).
  • Responsabil de cresterea si dezvoltarea vanzarilor pe website
  • Setare Obiective, Strategii si Implementare a Campaniilor de Marketing
  • Capacitate de a analiza la un nivel ridicat platforme precum Google Analytics si luarea deciziilor
  • Atitudine proactiva si capacitatea de rezolvare a problemelor
  • Abilitatea de a lucra in echipa
  • Concentrat pe rezultate pozitive si pe indeplinirea obiectivelor setate
  • Disponibilitatea si conditiile necesare de a lucra de acasa ( accesul la mediul de lucru linistit, fara intreruperi sau distrageri )
  • Conexiune la Internet si acces la laptop / calculator performant pentru desfasurarea activitatii
  • Descrierea jobului

    Specialist Coordonator Marketing Online Vanzari Website pentru Vuv Trading Ltd, fashion retailer cu produse de incaltaminte pentru femei.

    Responsabilitati principale :

  • Dezvoltarea si cresterea vanzarilor pe website
  • Setare Obiective, Strategii, Coordonare si Implementare a Campaniilor de Marketing
  • Desfasurarea de Campanii Advertising
  • Job-ul este remote

    Desfasurarea programului va fi de acasa, din fata calculatorului

  • Rol : Permanent, Full Time sau Part Time;
  • Beneficii : Posibilitatea de a lucra intr-o companie in continua crestere si posibilitatea promovarii si avansarii.

    Raportați această lucrare