Brand Ambassador
Adecco
Cluj, Cluj-Napoca, Romania
2 zile în urmă

Adecco Romania angajează Brand Ambassador pentru unul dintre clienții săi, un important producător de tutun.

Candidatul ideal :

  • are bune abilitati de comunicare si relationare;
  • este orientat atat spre client, cat si spre rezultate;
  • doreste un loc de munca intr-un mediu dinamic.
  • Responsabilitati :

  • prospectarea consumatorilor in conformitate cu instructajul primit;
  • inregistrarea informatiilor primite in prezenta consumatorilor prin intermediul dispozitivelor IT puse la dispozitie;
  • respectarea programului stabilit conform planificarilor si a locurilor de desfasurare a activitatilor comunicate;
  • comunicarea catre team leader a tuturor situatiilor aparute in vederea solutionarii cu succes.
  • Beneficii :

  • salariu atractiv;
  • tichete de masa;
  • decontare transport.
  • Aplică