Értékesítő román piacra
Trenkwalder Kft.
Románia, Hungary
1 zi în urmă
source : jobline

Feladatok

  • A cég által gyártott termékek, szolgáltatások értékesítése, új és meglévő ügyfelek látogatása a román piacon
  • Új üzleti lehetőségek felkutatása, kapcsolatfelvétel a potenciális ügyfelekkel
  • Árajánlatok készítése, szerződéskötés, utánkövetés
  • Folyamatos kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • Műszaki tanácsadás
  • Reklamációkezelés
  • Az értékesítési tervben kitűzött célok teljesítése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása, heti jelentések, beszámolók készítése
  • Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Műszaki értékesítő, üzletkötő munkakörben szerzett 3-4 éves tapasztalat
  • Tárgyalóképes magyar-román vagy angol-román nyelvtudás
  • Rendszeres utazások vállalása Románia területén belül
  • Romániai lakhely
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office, CRM típusú rendszer ismeret
  • helpingnorthwhitecollar

    Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bérezés és jutalék
  • Céges autó
  • Kihívás, szakmai fejlődési lehetőség egy folyamatosan növekvő vállalatnál
  • Raportați această lucrare
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Email-ul meu
    Continuă
    Formular