Inginer instalatii
EPMC Consulting SRL
Cluj‑Napoca
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Căutăm o persoană perseverentă, perfecționistă; bun(ă) coleg(ă) în relația cu echipa în cadrul căreia lucrează.

Disponibilitate la deplasări.

CERINȚE OBLIGATORII (eliminatorii) :

  • absolvent(ă) studii superioare inginerie în domeniile : instalații sau hidrotehnică
  • experiență de minim 3 ani în implementare, supervizare lucrări infrastructură instalații apă și canalizare
  • cunoștințe de proiectare și management de proiect
  • cunoștințe avansate de operare CAD (Autocad sau similar) și Microsoft Excel
  • Constituie un avantaj, dar nu reprezintă cerințe obligatorii :

  • experiență în elaborarea de oferte tehnice și / sau caiete de sarcini
  • Aptitudini și competențe generale (obligatorii) :

  • bună capacitate de analiză şi sinteză;
  • abilități foarte bune de exprimare și comunicare (verbal și în scris);
  • o bună capacitate de observație
  • abilităţi de muncă în echipă
  • Descrierea jobului

    Postul presupune activități de întocmire documentații tehnice, detalii de execuție, studii de fezabilitate, devize, antemăsurători.

    Avantaje : Oportunitatea de dezvoltare profesională în cadrul unei echipe profesioniste şi dinamice, în domeniul accesării fondurilor şi implementării proiectelor finanţate prin fonduri europene.

    Mediu de lucru atractiv.

    Raportați această lucrare