WEB DESIGNER
Jobber
Iaşi, Romania
‎în urmă cu 11 ore
source : Jobber

Ești o persoană tânără, veselă, creativă, pasionată de tot ceea ce înseamnă web?

Atunci ești ceea ce căutăm!

Te așteptăm în echipa noastră!

Cerințe :

  • Abilități bune de comunicare în limba engleză;
  • Cunoștințe de HTML, CSS, PHP;
  • Cunoștințe Photoshop;
  • Creativitate și atenție la detalii;
  • Wordpress, Magento reprezintă un atu

  • Seriozitate;
  • Auto-organizare și respectarea termenelor impuse

    Responsabilități : Creare pagini web

    Beneficii :

    Activitatea se desfășoară într-o echipă tânără și dinamică

    Mediu de lucru plăcut

    Suport în dezvoltarea profesională

    Tip job : full time

    Termen limită de aplicare : 24 septembrie 2018

    Dacă te consideri persoana potrivită, trimite-ne CV la adresa hr sentio.ro.

    Firma angajatoare este o agenție de publicitate din Iași care se află în plină dezvoltare.

    Echipa din care vei face parte este tânără, prietenoasă și orientată pe dezvoltare continuă.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite