Curieri Tazz By eMag
Danistir & Manu Srl
Timisoara, Romania
6 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Tazz Bay eMag este un transportator de Alimente independent care livreaza milioane de Mancaruri in fiecare saptamana catre Clienti.

Acestea sunt livrate in numele unor Restaurante.

Unele dintre avantaje :

Companie de incredere si cunoscuta

Munca regulata pentru Curieri datorita retelei lor puternice cu retaileri de top

Suport excelent, inclusiv asistenta fiscala

Cerinte de telefon : smartphone Android

Poti Transporta cu Bicicleta, Trotineta, Scooterul, Motorul sau cu Masina

Pentru mai multe detalii ma puteti contacta la : 0733388820

Hai in echipa noastra : ) Castig intre 2500 lei si 6000 lei pe luna Garantat

Cerinte

  • sa detineti un vehicul (bicicleta, motor scooter sau masina)
  • sa detineti un telefon smart pentru aplicatie
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

    Raportați această lucrare