Consilier vanzari mobila
Moemax RO SRL
Timisoara
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

experienta in vanzarea de mobilier

nivel ridicat de angajament, munca în echipă și motivație

experienta in relatiile cu clientii

putere de a gestiona situatiile dificile

atitudine prietenoasa si rezistenta la stres

atitudine proactiva si afinitate pentru cifre

puteti comunica cu clientii intr-un mod relaxat si prietenos

puneti un puternic accent pe performanță, calitate si pe satisfactia clientului

sunteti ambitios si perseverent

Descrierea jobului

Veti consilia clientii si veti comercializa mobilier de diverse tipuri

Obtineti rezultate deosebite in vanzari

Veti consilia clientul de la intrarea acestuia in magazin si pana la finalizarea procesului de vanzare, inclusiv post vanzarea

Veti participa la amenajarea atractiva a magazinului

Veti participa la modul de afisare a preturilor in magazine pentru a asigura o cat mai buna vizibilitate si transparenta

Veti atrage noi clienti si ii veti fideliza pe cei vechi

Noi oferim

Posibilitati de promovare profesionala si dezvoltare a carierei

scolarizari si formari interne

un loc de munca sigur, diversificat si cu responsabilitati

mediu de lucru placut intr-o echipa motivata

un venit competitiv, peste nivelul pietei

Raportați această lucrare