Junior Storekeeper - Divizia Philip Morris
Interbrands Marketing & Distribution S.R.L.
Cluj Napoca, Romania
4 zile în urmă
source : MyNextJob

Responsabilitati principale :

  • Executarea operatiunilor cu marfa in depozitul de care raspunde : receptie, pastrare, pregatirea marfurilor pentru livrare;
  • Asigurarea activitatilor de gestiune pentru marfurile din depozitul punctului de lucru, in conformitate cu normele, procesele si procedurile de lucru in vigoare;
  • Manipularea (incarcarea, descarcarea, mutarea, preluarea retururilor) marfurilor din depozit, in scopul acoperirii eficiente a nevoilor de receptie / livrare a marfurilor, in concordanta cu documentele primate;
  • Centralizarea si pregatirea comenzilor si a incarcarilor pentru agentii de vanzari, in conformitate cu : programul de lucru stabilit, procesele si procedurile interne corespunzatoare ariei de activitate.
  • Candidatul ideal :

  • Studii medii finalizate cu diploma de bacalaureat
  • Fara antecedente penale
  • Bune abilitati numerice
  • Cunoasterea si respectarea legii 22 / 1969
  • Etica, integritate profesionala
  • Capabil de a-si seta corespunzator prioritatile si de a lucra in echipa
  • Abilitati in utilizarea calculatorului
  • Atestatul ISCIR constituie avantaj
  • Pentru a fi contactati, candidatii interesati de aceasta pozitie trebuie sa aplice la anunt cu un CV.
  • Raportați această lucrare