Inginer în construcții
Record S.R.L
Bistrita
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • studii superioare în domeniul construcțiilor;
  • experiența în domeniu constituie un avantaj;
  • permis de conducere categoria B;
  • abilități de comunicare, organizare și dinamism.
  • Descrierea jobului

  • coordonarea activității din șantier sau ofertare;
  • organizarea și urmărirea desfășurării lucrărilor de construcții;
  • verificarea documentației tehnice și urmărirea îndeplinirii tuturor
  • condițiilor de realizare a lucrărilor;
  • asigurarea respectării proiectului autorizat și punerea în funcțiune a
  • obiectivului de investiții;
  • asigurarea necesarului de materiale, procesul de contractare a lucrărilor
  • și colaborarea cu furnizorii;
  • colaborarea cu instituțiile și autoritățile implicate, pe toată perioada
  • proiectului.

    Raportați această lucrare