PROGRAMATOR JAVASCRIPT
NETSTAIRS.RO
Bucureşti
2 zile în urmă
source : Jobber

Netstairs.ro angajeaza programator JavaScript cu minim 1 an experienta

Responsabilitatile pentru acest post sunt :

  • dezvoltarea de aplicatii JavaScript conform specificatiilor primite;
  • testarea codului pentru a corespunde cu criteriile de acceptare;
  • Cerintele :

  • student / absolvent / web developer pasionat de IT cu cel putin 1 an experienta in : framework-uri JavaScript sau Node.js
  • Reprezinta un avantaj :

  • cunostinte de PHP, Drupal, SQL, Flash, Java.
  • Ce oferim :

    salariu motivant cu bonusuri in functie de performante

    contract pe perioada nederminata

    lucrul cu o echipa tanara, orientata spre performanta

    Daca ești interesat de job-ul oferit trimite CV-ul tau. Te asteptam cu drag.

    Raportați această lucrare