Lacatus Mecanic
Tech Con Industry
Bucuresti
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

În prezent căutăm un Lăcătus Mecanic pentru a se alătura echipei noastre din București. Aceasta este o oportunitate interesantă pentru un individ entuziast să dezvolte o experiență de producție în domeniul automatizărilor industriale.

Ce profil căutăm :

  • Experiență practica în prelucrari mecanice - debitari profile de aluminiu.
  • Operatiunile frecvente sunt : debitare in unghi pe masini automate, gaurire, filetare, asamblare profile de aluminiu de diferite dimensiuni.
  • Cunostinte si experienta practica de lacatuserie.
  • Înțelegerea schițelor tehnice și execuție calitativă de excepție;
  • Capacitate de finalizare sarcini in termenele stabilite;
  • Rezistență la efort;
  • Lucru în echipă și comunicare.
  • Descrierea jobului

    Care sunt responsabilitățile postului :

  • Operațiuni de debitare, gaurire, filetare, asamblare.
  • Lucrează individual și în echipă integrând și alte componente industriale.
  • Produce produsele finite respectând termenele de producție stabilite.
  • Preia comenzi pe baza de desen tehnic sau schiță model și realizează un produs identic nou;
  • Prăgătește produsul finit pentru expediție la client;
  • Scoate marfurile de la raft pe baza de documente de producție și de livrare;
  • Participă efectiv la activitațile din depozit care au obiectiv final recepție / manipulare / execuție și livrare mărfuri;
  • participă împreună cu echipa la inventare periodice și anuale.

    Ce oferim :

  • Un mediu de lucru tehnic excelent și pregătire individuală extinsă;
  • Autonomie și dezvoltare în domeniul automatizărilor industriale;
  • Pachet salarial atractiv și bonus lunar;
  • Tichete de masă și prime de sărbători; asigurare medicală și de risc.
  • Raportați această lucrare