Inginer Instalatii
QPAS BUSINESS SRL
Romania
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Experiență similara de minim 2 ani;
  • Studii superioare de specialitate finalizate;
  • Nivel de engleză mediu;
  • Carnet categoria B;
  • Bune cunostinte MC Office (Microsoft Excel nivel mediu)
  • Dispus la deplasări;
  • Cunoștințe privind ofertele : prețuri și servicii în domeniu;
  • Comunicativ, atent la detalii și orientat spre rezultate.
  • Descrierea jobului

  • Coordonarea, supravegherea și urmărirea dezvoltării proiectelor în zona agro industrială;
  • Urmărirea verificărilor tehnice și SSM prevăzute legal ;
  • Gestionarea activităților de pe șantier;
  • Întocmirea programului și planului de execuție;
  • Analizarea și supravegherea graficelor de lucrări;
  • Întocmire / verificare devize lucrări, măsurători, situații de plată, procese verbale, documentarii tehnice;
  • Achiziționarea produselor necesare derulării proiectului și asigurarea că acestea ajung în timp util;
  • Verificarea și urmărirea costurilor de proiect;
  • Gestionarea și menținerea informațiilor obținute în desfășurarea activității proprii, cât și în administrarea documentelor;
  • Menținerea costurilor în bugetele alocate;
  • Comunicarea și informarea către departamentele interne și client, referitor la statusul proiectului;
  • Asigura calitatatii lucrarilor executate si de respectarea termenelor de predare de catre prestatorii de servicii agreati;
  • Relaționarea cu echipele din șantier și monitorizarea acestora;
  • Redactarea și elaborarea documentelor și rapoartelor solicitate de către conducere;
  • Întocmirea documentelor legale de punere în funcțiune și urmărirea recepției investițiilor alocate.
  • ATENTIE :

    Începând cu data de 25 mai 2018, a intra în vigoare Regulamentul (UE) 2016 / 679

    privind protecția persoanelor fizice în ceea ce privește prelucrarea datelor cu caracter

    personal și privind libera circulație a acestor date și de abrogare a Directivei 95 / 46 / CE

    Regulamentul general privind protecția datelor).

    Prin aplicarea la acest job, se consideră că avem consimțământul Dvs. implicit, pentru

    procesarea datelor cu caracter personal, de către QPAS, conform Regulamentului (UE)

    2016 / 679.

    Procesul de recrutare se desfasoara prin intermediul QPAS, agentie de recrutare.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite