Conducator auto / sofer TIR
Voguetrans Expeditii S.R.L.
Bucuresti
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • studii medii;
  • minim 6 luni experienta in distributia marfii in Mun.Bucuresti si / sau judetele limitrofe;
  • permis de conducere categoria C, E;
  • atestat marfa, cartela tahograf;
  • disponibilitate pentru program de munca prelungit si efort fizic sporit.
  • Descrierea jobului

  • livrarea marfurilor generale de la depozitele companiei la locatiile clientului;
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

  • venit net conform contract individual de munca de la 2200 lei;
  • bonusari lunare in functie de cursele efectuate de la 1000-2500 lei.
  • cu posibilitatea de dezvoltare profesionala, alaturi de un colectiv tanar si dinamic.
  • Raportați această lucrare