Electrician în Pregătire (129126)
Delgaz Grid S.A.
Bacau
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Educaţie necesară : Scoală profesională, Liceu de specialitate / electrician pentru exploatarea reţelelor electrice;
  • Experienţă practică necesară : 0 5 ani;
  • Cunoştinţe obligatorii cerute de legislaţie : Legislaţia în domeniul energetic (constituie avantaj);
  • Cunoştinţe IT : MS Office;
  • Altele : Capacitatea de planificare, capacitate de decizie, de sinteză; Disponibilitate pentru lucru în echipă, în program prelungit;
  • Permis de conducere categoria B.

    Descrierea jobului

  • O echipă formată din peste 5500 de colegi în România. În cele 13 ţări în care e prezent grupul, suntem mai mult de 40 000.
  • O companie atât de mare şi de diversă înseamnă oportunităţi de dezvoltare profesionala şi personală pe măsură.

  • Dacă vrei să fii coleg cu ei, compania Delgaz Grid (parte a grupului E.ON) are nevoie de tine în Bacău.
  • Pentru că meseria se învaţă de la cei mai buni şi experimentaţi, ţi-am pregătit un program de instruire destinat debutanților cu durata de 24 luni, interval în care te vei afla sub îndrumarea unui mentor, care se va asigura că nu îţi lipseşte nimic în procesul de învățare.
  • Ce îţi oferim

  • Pachet salarial atractiv;
  • Tichete de masă;
  • Asigurare privată de sănătate;
  • Pensie facultativă;
  • Prima de vacanţă.
  • Raportați această lucrare