Sef de schimb Sovata
LUGERA & MAKLER SRL
Romania
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Pentru clientul nostru, companie multinationala, lider pe piata branzeturilor din Romania, suntem in cautarea unui Sef de schimb pentru zona Sovata.

  • Studii universitare sau medii (avantaj profil tehnologie alimentara);
  • Cunostinte de limba engleza / germana;
  • Abilitati de leadership (delegare, coordonare, motivare, consiliere);
  • Abilitati de planificare si organizare.

    Descrierea jobului

  • Intocmeste planul de activitate pe un schimb, pe baza retetelor de fabricatie si a planificarii de productie;
  • Raspunde de planificarea personalului necesar pe schimb pentru realizarea productiei planificate;
  • Verifica si raspunde de corectitudinea transferurilor de materii prime, materiale si ambalaje de la si spre depozit;
  • Raspunde de urmarirea retetelor de fabricatie, a procesului tehnologic si a parametrilor de calitate ai produselor finite, de igiena acestora si a procesului tehnologic;
  • Raspunde de urmarirea corectitudinii si acuratetii inscrisurilor din formularele de urmarire a procesului de fabricatie si a calitatii produselor finite;
  • Tine evidenta timpului lucrat de personalul din subordine si planifica concediile de odihna;
  • Efectueaza decontarea productiei in programul informatic specific.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite