Mecanic utilaje
Multiprod Vacuum Srl
Cluj-Napoca, RO
6 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Ce vei experimenta in primele saptamani :

  • Vei face cunostinta cu colectivul si stilul de lucru;
  • Vei face cunostinta cu produsele;
  • Vei face cunostinta cu procesul de lucru
  • Ce va trebui sa faci in fiecare zi :

  • Vei demonta pompe de vid;
  • Vei curata piese;
  • Vei constata problemele pompelor;
  • Vei gasi rezolvare la problemele pompelor ;
  • Vei schimba piesele uzate, defecte;
  • Vei reasambla pompele de vid
  • Cerinte / Competente

  • Sa ai cunostinte de baza tehnice / mecanice;
  • Sa fii pasionat de mechanica;
  • Sa fii sociabil;
  • Sa fii puncual;
  • Sa fii disciplinat si ordonat;
  • Sa fii responsabil si atent la detalii
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

    Ce vei primi de la noi :

  • Un loc de munca stabil, pe termen lung;
  • Un salariu motivant, in prima luna 2800 lei, a doua luna 3000 lei, dupa care, crestera va fi in functie de cunostinte, experienta si progrese + al 13-lea salariu;
  • Cafea si racoritoare pe care le poti savura in bucatarie s-au in curte alaturi de colegi
  • Unde iti vei petrece zilele :

    Multiprod Vacuum isi desfasoara activitatea in sectorul industrial din 2011, comercializand produse de vid si reparatii pompe de vid, in Cluj-napoca pe Taietura Turcului 54.

    Echipa noastra de 8 persoane, spera ca in scurt timp se va extinde la 10 persoane.

    Daca esti interesat / a de postul oferit, trimite-ne CV-ul

    Te asteptam cu drag in echipa noastra.

    Raportați această lucrare