SOFER DISTRIBUTIE
SC ELGEKA-FERFELIS ROMANIA SA
Floresti
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • studii medii
  • permis categ. B, avantaj sofer profesionist
  • experienta in distributia de marfuri (masina 3.5 tone)
  • atent la detalii, corectitudine, rezistenta la stres
  • fara antecedente penale
  • abilitati de comunicare si putere de convingere
  • Descrierea jobului

    Marfa va fi preluata zilnic de la sediul depozitului din localitatea Floresti si distribuita clientilor din zona alocata.

  • distribuie marfa la clienti conform routingului zilnic
  • functie de politica comerciala a companiei face si incasari cash
  • Se ofera :

  • salariu fix si tichete de masa
  • bonusuri lunare in functie de livrari
  • reduceri la produsele distribuite de companie
  • contract de munca pe durata nedeterminata
  • posibilitatea de a lucra intr-o companie de renume, alaturi de o echipa de profesionisti
  • Raportați această lucrare