Operatori linie productie
PROFESSIONAL
Ariceştii Rahtivani, PH, ro
2 zile în urmă

Job Description

Descrierea postului :

  • Asamblarea, testarea, verificarea componentelor pentru industria automotive
  • Respectarea instructiunilor de lucru;
  • Participarea si mentinerea curateniei la locul de munca;
  • Respectarea regulilor interne.
  • Cerinte :

  • Minim 10 clase;
  • Disponibilitate de lucru in schimburi ;
  • Experienta de lucru in productie reprezinta avantaj;
  • Indemanare, atentie si precizie in desfasurarea activitatii;
  • Beneficii :

  • Salariu de incadrare ;
  • Tichete de masa;
  • Bonus lunar si semestrial in functie de performanta;
  • Spor pentru ore de noapte si ore lucrate in weekend;
  • Transport asigurat de pe rutele deja existente;
  • Rute transport :

    Darmanesti - Vladeni - Filipestii de Padure - Vladeni - Darmanesti

    Filipestii de Targ - Calinesti - Satul Banului - Calinesti - Filipestii de Targ

    Kaufland - Lidl Vest - Kaufland

    Berceni - Pantazii - Coslegi - Pantazii - Berceni

    Requirements

  • Cerinte : - Minim 10 clase; - Disponibilitate de lucru in schimburi ; - Experienta de lucru in productie reprezinta avantaj;
  • Indemanare, atentie si precizie in desfasurarea activitatii; Beneficii : - Salariu de incadrare ; - Tichete de masa; - Bonus lunar si semestrial in functie de performanta;
  • Spor pentru ore de noapte si ore lucrate in weekend; - Transport asigurat de pe rutele deja existente; Rute transport : Darmanesti - Vladeni - Filipestii de Padure - Vladeni - Darmanesti Filipestii de Targ - Calinesti - Satul Banului - Calinesti - Filipestii de Targ Kaufland - Lidl Vest - Kaufland Berceni - Pantazii - Coslegi - Pantazii - Berceni
  • Raportați această lucrare