JavaScript Developer
CYFROWY POLSAT S.A.
Timișoara, Romania
5 zile în urmă
source : Just Join IT

Twoje zadania :

  • Rozbudowa aplikacji webowych działających na platformach telewizyjnych;
  • Tworzenie oraz rozbudowa witryn WWW związanych z aplikacją IPLA;
  • Rozwijanie narzędzi wewnętrznych firmy;
  • Współpraca z partnerami technologicznymi oraz zewnętrznymi Grupy.
  • JavaScript :

  • Bardzo dobra znajomość standardu ECMAScript 5;
  • Praktyczna znajomość programowania obiektowego prototypowego;
  • Dobra wiedza nt. ECMAScript 2015 a.k.a ES6;
  • Umiejętność posługiwania się dowolnym frameworkiem : Backbone, Angular;
  • Znajomość dowolnej biblioteki wspomagającej pisanie unit testów : Jasmine, Jest;
  • Mile widziana umiejętność pisania testów integracyjnych;
  • Mile widziane doświadczenie w bibliotekach : Underscore, jQuery.
  • HTML :

  • Dobra znajomość semantyki XHTML 1.1 oraz HTML 5;
  • Umiejętność wykorzystania dowolnego systemu szablonów : Mustache, Handlebars.
  • CSS :

  • Bardzo dobra znajomość CSS 2.1;
  • Dobra znajomość CSS 3;
  • Przestrzeganie standardów W3C;
  • Znajomość dowolnego preprocesora CSS : Less, Sass.
  • Inne :

  • Znajomość wzorców projektowych;
  • Znajomość narzędzi wspomagających development : Gulp, Webpack;
  • Znajomość dowolnego systemu kontroli wersji;
  • Posiadanie profilu na GitHub, zawierającego kilka projektów;
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji typu Single-Page Application;
  • Swobodne poruszanie się w środowiskach unixowych;
  • Umiejętność optymalizacji stron WWW pod rożne przeglądarki.
  • Oferujemy :

  • Możliwość zdobywania doświadczenia na dynamicznie rozwijającym się rynku;
  • Pracę nad innowacyjnymi projektami, z których korzystają miliony użytkowników;
  • Przyjazne środowisko pracy;
  • Współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą;
  • Promocje pracownicze na usługi firmy;
  • Bogaty pakiet socjalny, m.in. karta medyczna, karta Benefit;
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego.
  • Raportați această lucrare