MANAGER PROIECT INSTALATII ELECTRICE
Global Expert Engineering
Sibiu
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Persoana organizata, responsabila si orientata spre rezultat
  • Atitudine pozitiva, orientare catre client
  • Aptitudini de lucru individual si mai ales in echipa
  • Bune abilitati de comunicare si relationare;
  • Cunostiinte tehnice
  • Cunoştinţe de operare PC : Word, Excel.
  • Descrierea jobului

  • Asigura interfata cu beneficiarul pe santier : preluare tichete comenzi, documentatii, grafic lucrari, situatii lucrari - Se asigura in permanenta ca resursele pe care le are la dispozitie sunt gestionate optim( oameni, timp, materiale,buget, tool-uri) in vederea finalizarii proiectului la timp si cu incadrare in buget - Colaboreaza cu Sefii de Santier, subcontractorii etc.
  • pentru realizarea proiectului la termen si in parametrii calitativi specificati; - Comunicare interna și cu clientul

  • Asigură calitatea planificata în proiect
  • Monitorizarea și raportarea progresului proiectului
  • BENEFICII :

  • pachet salarial competitiv
  • tichete de masa
  • program fix L-V 8.00-16.30, jumatate de ora pauza de masa
  • 21 zile de concediu platite anual
  • dotări de lucru proprii activității (calculator / laptop, software licențiat, etc)
  • autoturism pentru deplasari in interes de serviciu
  • colectiv tanar, deschis la minte și entuziast
  • Raportați această lucrare