Reprezentant vânzări zona Centru-Nord
SC SET PROD COM SRL
Oradea
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

De peste 20 de ani suntem lideri în soluții de finisaje pentru pardoseli. Dorim să ne întărim prezența în județele din Centru și Nord al țării.

Te vei integra perfect în echipa noastră dacă îți plac vânzările, dacă poți să obții rezultate lucrând singur și dacă ai o atitudine optimistă pe care reușești să o transferi și persoanelor cu care interacționezi.

Descrierea jobului

Vei fi reprezentantul Set Prod Com în regiune, vei promova produsele și dezvolta rețeaua de clienți.

Experiența în acest domeniu sau experiența în vânzări este binevenită, dar noi te vom instrui complet în noțiunile specifice activității noastre și îți vom oferi tot sprijinul pentru a reuși!

Raportați această lucrare