Software Architect
Capgemini
Romania, RO
2 zile în urmă
source : jobs4it

Opis stanowiska : Jako Software Architect z pasją i zaangażowaniem będziesz tworzyć aplikacje w branży finansowej oraz pracować w międzynarodowym zespole w oparciu o zwinne metodyki i profesjonalny proces wytwarzania oprogramowania.

Będziesz mieć możliwość rozwijania się w obszarze One Click Deployment, Clean Code, Behavior Driven Development, Automation First itp.

Praca odbywa się w międzynarodowych zespołach w oparciu o nowoczesne metodyki oraz daje duże możliwości pogłębiana wiedzy technicznej, biznesowej oraz umiejętności interpersonalnych.

  • Profil idealnego kandydata : minimum 6-letnie doświadczenie zawodowe w tworzeniu systemów przy wykorzystaniu JAVA oraz technologii webowych;
  • umiejętność projektowania rozwiązań w dużych systemach informatycznych poparta konkretnymi przykładami samodzielnie zaprojektowanych rozwiązań;
  • implementacja dobrych praktyk z dziedziny DevOps (Continuous Integration, Continuous Delivery, Test Driven Development);bardzo dobra znajomość procesu wytwarzania oprogramowania Software Delivery Life Cycle;
  • ukończone studia inżynierskie lub magisterskie z dziedziny nauk ścisłych;płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

    Oferujemy : szkolenia zawodowe i językowe;udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;benefity w ramach pakietu socjalnego, m.

  • in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;bezpłatne miejsca parkingowe;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony.Zgłoszenie wraz z numerem referencyjnym, prosimy prześlij na adres : rekrutacja.ssc.pl capgemini.

    com lub za pomocą naszego formularza aplikacyjnego.Ref : SSC / 76 / WroPosted on : October 23, 2017Experience level : SpecjalistaEducation level : Wyższe -

    licencjat / inżynierContract type : Stałe zatrudnienie, pełny etat

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite